Anastasia Foorum

 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Magnuse ettepanek

 
Post new topic   Reply to topic    Anastasia Foorum Forum Index -> Kommentaarid foorumi kohta
View previous topic :: View next topic  

Kas sa oled Magnuse poolt pakutud lahenduse poolt või mitte?
Olen poolt
14%
 14%  [ 1 ]
Ei ole poolt
71%
 71%  [ 5 ]
Olen erapooletu
14%
 14%  [ 1 ]
Total Votes : 7

Author Message
Algis
Site Admin


Joined: 19 Feb 2007
Posts: 15
Location: Tallinn

PostPosted: Thu Feb 22, 2007 10:13 pm    Post subject: Magnuse ettepanek Reply with quote

Olete ilmselt kõik juba listist lugenud, et Magnus pakub meile võimalust foorumi ülespanemiseks tema firma serverisse. Ma toon siin ära ka tema ettepaneku ja palun teil hääletada kas olete selle ettepaneku poolt või mitte. Soovi korral saate siin ka oma arvamust põhjendada.

Nüüd siis Magnuse ettepanek:

Minu võimalus on pakkuda foorumi aadressiga "anastassia . frap . ee"
või "roheline . frap . ee" või "foorum . frap . ee" (eelistan ise viimast variant, põhjendan kirja teises pooles). Koos sellega pakuks ka mõistliku ulatusega kõvaketta ruumi - paarkümmned GB poleks kohe kindlasti mingi probleem. Samuti on alati võimalus lagendiku peale osta kõvakettaid juurde (1000 EEK = 100GB lisaruumi). Sinna saaks ka jututoa püsti panna, vajadusel kodulehe (kui keegi teeb ja kohta vaja). Tean nendest asjadest üsna palju, ka FRAP kodulehekülje, mille peagi avame (uus ja ilus Smile), tegin ise (peagi reklaamin välja, tuleb aadressile frap.ee, kus preagu on ajutine esmane asi). Kogu serveri hooldamise ja kõige muuga tegeleks / hoiaks korras FRAP. Foorumi sisulise haldamise võiks listisrahvas ise enda peale võtta (jooksvalt oleks vaja 5-10 inimest, kes silma peal hoiab, Algis oled äkki huvitatud abistama? Vajadusel koolitan ja õpetan foorumi funktsionaalsust).

Kuid selle frap.ee asjaga oleks see, et ma pakun seda välja, sest tahan niikuinii mingit foorumit ise luua oma ettevõtte (frap.ee) jaoks. Tahan seal hakata levitama ja arendama koostööd-kommuuni rohelise maailmavaate, toodete, võimaluste jms teemal. Küllaltki palju oleks Anastassia listi juttudega kattumist. Seega oleks aadress üks tingimus (frap.ee lõpuga) ning samuti see, et lisaks Anastassia asjadele tahan seal ka teisi artuelusid teises kategoorias.

Natuke ettevõttest Fresh Approach ehk FRAP:

FRAP äridefinitsioon
FRAP tegutseb alternatiivsete keskkonnasäästlike toodete müügi valdkonnas.
FRAP turustab kvaliteetseid keskkonnasäästlike tooteid ja tootelahendusi tava- ja eriotstarbeliseks kasutamiseks.

FRAP missioon
FRAP loob alternatiivsete toodete ja tootelahenduste näol inimestele ja organisatsioonidele võimaluse tegutseda odavamalt, mugavamalt ja keskkonnasäästlikumalt.

FRAP visioon
Olla parim teadlikku ja keskkonnasäästlikku tarbimist kujundav ettevõte Eestis.

Seega kui rahvas siin arvab, et Fresh Approach teemad koos Anastasssia teemadega sobiksid kokku, siis saaksin seda lahendust rõõmuga teile pakkuda. Teeks kaks konkreetset eraldi kategooriat, kus all oleksid siis alafoorumid ja teemad ja postitused kõik eraldi. Lihtsalt asuksid ühel aadressil.
_________________
Algis
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Algis
Site Admin


Joined: 19 Feb 2007
Posts: 15
Location: Tallinn

PostPosted: Thu Feb 22, 2007 10:33 pm    Post subject: Reply with quote

Mina ei ole Magnuse pakutud lahenuse poolt, kuna leian et anastasia koduleht ja foorum peaksid eksisteerima iseseisvalt ja olema igasugusest kasumit taotlevast ettevõtlusest lahus.
Lisaks sellele usun, et kui me seda soovime, siis on meil reaalne võimalus saada koduleht aadressiga www.anastasia.ee ja selle juurde foorum aadressiga www.anastasia.ee/foorum
_________________
Algis
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ufolane
Site Admin


Joined: 09 Aug 2007
Posts: 28

PostPosted: Fri Aug 10, 2007 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

Magnuse mõte on mõnes mõttes hea ja mõnes mõttes halb.. halba ma ei hakka kindlasti siia midagi kirjutama aga lugedes kirja on tunda raha lõhna ehk kasumi suurenemist firmale, kindlasti ma tänan, et pakuti mingigi võimalus välja ja "www.Anastasia.ee" on tõesti parem valik... jama on hakata firmadega siduma ja nende sõltuvuses olla... mina oleks pakkund tasuta kettaruumi ja domeen.ee all lehekülge Very Happy ..aga kui hakata mõtlema siis võiks midagi teha.... pakun omapoolse lahenduse välja, võin ehitada kodulehekülje ning seda hooldama hakata ja korrastama.. olen hea käsi praegu html-i koodis ja püüan kooli saada weebilehekülje erialal ja õppida ära php ning panna oma panuse tulevikus tulevatele lastele ja noortele vanematele kes saaksid teada energiast mis on pingsalt peidetud... saatsin suvel ka Hille Simmile kirja kodulehe mõttest, ta lubas vaadata... aga toimus jama riik käskis sõjaväes ära käia ja sinna nüüd suundun.. kuid kui tagasi siis kooli....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Anastasia Foorum Forum Index -> Kommentaarid foorumi kohta
All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


© 2007-2008 Informe.com. Get Free Forum Hosting
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
 
Theme ACID v. 2.0.18 par HEDONISM